Zapraszamy na przedsprzedaż autorską Miłości na Kaszubach!

Gorąco zachęcamy do zakupu najnowszej powieści Małgorzaty Kasprzyk pt Miłość na Kaszubach.

 

Do każdego zamówienia dołączymy pamiątkową pocztówkę z motywem książki oraz drobny upominek. Aby zamówić książkę, wystarczy przejść do naszej wirtualnej księgarni (kliknąć w zakładkę “Kup książkę”.

Wysyłka wszystkich zamówionych książek na naszej stronie została przewidziana na drugą połowę maja, tj w okolicach premiery powieści.

Oficjalna premiera książki: 21.05.2024 r.

Opis książki:

Czy w dwudziestym pierwszym wieku istnieje jeszcze bezinteresowna miłość? Wojtek, młody weterynarz, jest idealistą, ale jego przyjaciółki nie – Julia szuka bogatego sponsora, zaś Anna nie wierzy w związki. Kiedy Wojtek podejmuje pracę w klinice swego wujka na Kaszubach, zakochuje się w Natalii – żonie lokalnego biznesmena. Anna i Julia starają się pomóc mu zwalczyć to uczucie, gdyż uważają je za “fatalne zauroczenie”. Są przekonane, że znudzona mężatka jedynie bawi się nim, gdyż potrzebuje rozrywki. Anna namawia Julię, aby udawała zainteresowanie mężem Natalii w przekonaniu, że tamta wyczuje niebezpieczeństwo i zacznie walczyć o swoje małżeństwo. Niestety ten plan kończy się fiaskiem, gdyż Julia zakochuje się w innym mężczyźnie. Wkrótce potem Natalia wyjeżdża z miasta. Wojtek próbuje ją odnaleźć, a tymczasem jej porzucony mąż i Anna niespodziewanie stają się sobie bliscy… Czy komuś z tej trójki uda się odnaleźć szczęście?

Bądź na bieżąco
informujemy o nowościach