Inedita

Wydawnictwo Inedita

Inedita
to wydawnictwo z pasji...

Założycielką wydawnictwa jestem ja, Adriana Rak – obecnie mam na swoim koncie ponad dziesięć wydanych książek, a kolejne czekają na swoje premiery.

Pierwszą z nich, nakładem Inedity przeczytacie już w lutym 2024 roku. W wydawnictwie będę zajmować się tym, co potrafię najlepiej – będę pisać książki i skupiać na nich całą swoją uwagę.

Napisz do nas!

Pomysłodawcą i organizatorem wszystkiego jest natomiast Piotr (Mąż). Do jego zadań będzie należało ogarnianie spraw bieżących, odpisywanie na e-maile, kontaktowanie się z blogerami itp. Będzie również pilnował planu wydawniczego, co w praktyce oznacza, że… będzie musiał pilnować, abym nie obijała się i pisała dla Was kolejne powieści

 

Naszą drużynę zamykają: Piotruś, który właśnie został starszym bratem i jest z tego powodu niezwykle podekscytowany oraz malutka Maja. To tak w wielkim skrócie, jednakże mam nadzieję, że wszyscy, którzy nie mieli jeszcze okazji, by nas poznać, dowiedzieli się czegoś na nasz temat Wszelkie pozostałe sprawy, szczególnie te związane z pierwszą premierą Inedity, będą omawiane przez nas na bieżąco. Z pozdrowieniami, Adriana Rak

Współpraca

Wydawnictwo Inedita to wydawnictwo oparte na modelu tradycyjnym – nie wydajemy książek na zasadzie współfinansowania. 

Z wielką przyjemnością nawiążemy współprace zarówno z blogerami, jak i autorami, chcącymi wydać swoją powieść w naszym wydawnictwie.

Wszelkie pytania dot. podejmowania współprac należy kierować na adres: piotr.rak@wydawnictwoinedita.pl 🙂

 

Wszelkie pytania dotyczące współpracy recenzenckiej prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail: piotr.rak@wydawnictwoinedita.pl :-)

Wszelkie propozycje wydawnicze, z gatunku literatury obyczajowej i romansu prosimy wysyłać na adres e-mail: piotr.rak@wydawnictwoinedita.pl :-)

Bądź na bieżąco
informujemy o nowościach